dekoracja wnętrz

Blaty z granitu czy z innego kamienia?

Blaty z granitu czy z innego kamienia?

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 14 11 2017

(...) Blaty kuchenne z granitu lub innego kamienia stają się coraz bardziej doceniane przez użytkowników. Szeroka gama faktur i kolorów pozwala znaleźć odpowiedni dla każdej kuchni, tworząc doskonałą aranżację tego miejsca.Do pomieszczeń kuchennych można wykorzystać kamień naturalny typu: porfir, granit, bazalt, które są niepodatne na zaplamienia. Warto zwrócić uwagę na trawertyn czy marmur, jednak te należy zabezpieczyć przed nasiąkaniem wodą i zaplamieniem. Kamienia naturalne są wytrzymałe na wysokie temperatury, to zaleta która pozwala je wykorzystać jako materiał do kuchni jako blaty z kamienia.Blaty kamienne (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Wyposażenie nowoczesnego mieszkania

Wyposażenie nowoczesnego mieszkania

Dodany przez Iza Walczak, środa, 11 07 2016

(...) właściciele chcą zaoszczędzić miejsce poprzez montaż kabiny prysznicowej. Zakup brodzika do prysznica bywa kłopotliwy, ponieważ mamy do wyboru wiele różnych rodzajów brodzików. Jednym z bardziej popularnych wyborów są (...)

tagi: brodzik, czystość, dekoracja wnętrz, dom, łazienka, ogród, wanna

Wypożyczalnia krzeseł - oryginalny pomysł

Wypożyczalnia krzeseł - oryginalny pomysł

Dodany przez Iza Walczak, środa, 28 06 2016

(...) Wiele osób myśli o rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej. Skłania do tego rynek pracy, na którym stawki proponowane pracownikom najemnym nie należą do najwyższych. Decyzja o podjęciu decyzji o stworzeniu własnej firmy nie jest łatwa, bo najczęstszym problemem nie jest sam fakt otwarcia biznesu, ale przedmiot działalności. Własny pomysł na biznes, który da właścicielowi zyski, nie jest łatwo opracować. Istnieją liczne fora tematyczne, których członkowie dzielą się doświadczeniem i pomysłami z innymi. Najczęściej pomysły te nie są zbyt trafione, albo potrzebują wielkich środków na realizację. Z tego punktu widzenia warto rozważyć pomysły tanie i proste, które (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Marzenia o domu w końcu mogą się spełnić

Marzenia o domu w końcu mogą się spełnić

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 30 12 2015

(...) Każdy z nas, jako dziecko wyobrażał sobie swoją przyszłość i mieszkanie w wymarzonym mieszkaniu bądź domu z wielkim ogródkiem. Na przełomie kilku lat wyobrażenie to uległo przemianie na coraz to wiarygodniejszy dom, który w pewnym momencie przybrał całkiem namacalny kształt. Od realizacji celu postawionego w dzieciństwie dzieli nas maleńki krok- stworzenie projektu domu, na podstawie którego będzie mogła zacząć się budowa.Przed wyborem projektu należy zastanowić się nad podstawowymi pytaniami dotyczącego domu. Pierwsza (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Budowanie w Warszawie - Kamont

Budowanie w Warszawie - Kamont

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 20 12 2015

(...) Duża liczba firm budowlanych, jakie działają na terenie Warszawy sprawia, że przed zleceniem prac której z nich dobrze będzie się wcześniej zorientować, jaką każda posiada ofertę. Bez wątpienia takie prace, jak zabudowa tarasów będą należały do zakresu prac wielu tego typu firm, więc planując wykonanie takiej zabudowy, łatwo będzie (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród, taras, zima

Idealna sala weselna tylko w Zielińcu

Idealna sala weselna tylko w Zielińcu

Dodany przez Iza Walczak, środa, 02 11 2015

(...) Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jeśli więc już niedługo sami staniemy na ślubnym kobiercu, na pewno chcemy, aby nasze wesele było wspaniałą uroczystością. Aby to osiągnąć, musimy dużo wcześniej zaplanować całą imprezę. Na początku zajmijmy się rezerwacją odpowiedniej sali weselnej. W końcu to w niej odbędzie się cała uroczystość, dlatego ma ona ogromne znaczenie.Takie sale weselne znajdziemy w różnych hotelach, pensjonatach oraz motelach takich jak Hotel Zieliniec w Poznaniu Na początku sprawdźmy więc swój budżet. Dokładnie zaplanujmy (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Odpowiednia oprawa podkreśli piękno dzieła

Odpowiednia oprawa podkreśli piękno dzieła

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 26 09 2015

(...) Ozdabianie ścian malunkami ma bardzo długą tradycję. Dzisiaj wieszanie obrazów także jest powszechne, gdyż jest to najprostszy sposób na zakrycie pustych powierzchni pionowych we wnętrzu. Jednak od tego, jaki obraz zostanie powieszony w danym miejscu zależy efekt aranżacyjny cegło wnętrza. Osoby posiadające kolekcje wartościowych dzieł sztuki raczej nie muszą się martwić problemem doboru obrazu do wystroju wnętrza. Większość ludzi jednak decyduje się na zakup reprodukcji lub malowidła nieznanych szerzej twórców. Wartość artystyczna (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Istotny dobór klamek

Istotny dobór klamek

Dodany przez Iza Walczak, środa, 06 08 2015

(...) Wyposażając swój dom bądź mieszkanie chcemy przede wszystkim zastosować najwyższej jakości rozwiązania, które gwarantować będą skuteczność działania oraz bezpieczeństwo. Jest to istotne wtedy, gdy kupujemy klamki drzwiowe. Występują one w wielu formach i odmianach, dzięki czemu w dość prosty sposób jesteśmy w stanie dopasować ich zakup do naszych potrzeb. Główny podział dotyczy klamek zewnętrznych i wewnętrznych. Pierwsze z nich będą przede wszystkim dużo masywniejsze, co oczywiście przekłada się na (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Jakie wybrać meble do kuchni?

Jakie wybrać meble do kuchni?

Dodany przez Marcin Kopytek, środa, 30 07 2015

(...) Wykonując remont kuchni wiele osób decyduje się jednocześnie na zmianę starych, zużytych, lub niemodnych już mebli kuchennych na nowe. Jakie zatem meble wybrać, by zbyt szybko nie okazały się już niemodne, jednocześnie by były trwałe i funkcjonalne. Oczywiście najlepszym i najpopularniejszym rozwiązaniem są meble z drewna do kuchni. Drewno było, jest i będzie modnym materiałem meblowym który jest jednocześnie bardzo trwały. Można kupić meble gotowe, lecz wówczas mamy z góry narzucony rozmiar poszczególnych półek. To niezbyt dobre rozwiązanie, gdyż między meblami a ścianą może pozostać szczelina w której (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Własny kawałek zieleni

Własny kawałek zieleni

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 29 07 2015

(...) Chcąc zadbać o swoje zdrowie powinniśmy pomyśleć o zaaplikowaniu do swojego życia dawki przyjemnej aktywności fizycznej na łonie natury. Idealny do tego może okazać się przydomowy ogródek. Liczne badania i analizy wskazują bowiem, iż codzienna praca przy grządkach jest w stanie poprawić nasza kondycję, zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Aby jednak tak się stało, niezbędna jest odpowiednia aranżacja ogrodu.Polegać będzie ona na przemyślanym rozmieszczeniu roślin, a także poszczególnych akcesoriów, jak chociażby ławki ogrodowe czy altany. Z pewnością odpowiednio wykonana sprawi, iż ten niewielki skrawek zieleni (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Wymarzony ogród

Wymarzony ogród

Dodany przez Marcin Kopytek, środa, 26 07 2015

(...) Posiadanie własnego domu to ogromna przyjemność, choć nierzadko związana z wieloma rozlicznymi obowiązkami.Każdy właściciel domu zawsze dąży do tego, by w jak największym stopniu spełniał on jego wymagania, a to wiąże się z zadbaniem o każdy jego szczegół.Zadbać należy nie tylko o sam budynek, jego konstrukcję, czy wyposażenie jego wnętrza. Równie istotne jest jego otoczenie, czyli przede wszystkim ogród, bo to ten element otoczenia, który zdecydowanie najbardziej rzuca się w oczy.Projekt ogrodu można wykonać samodzielnie. Można go też zlecić fachowcom z tej dziedziny. Można też po prostu nasadzić różnych drzewek i (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Ważne dodatki

Ważne dodatki

Dodany przez Marcin Kopytek, środa, 19 07 2015

(...) Wystrój zarówno całego mieszkania czy domu, jak i poszczególnych pomieszczeń, zależy nie tylko od tego jakie wybierzemy meble czy oświetlenie oraz dekoracje ścian. Należy pamiętać, że także detale, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi przy ich wyborze, decydują o tym, jak wygląda efekt ostateczny. Warto więc jednak zwrócić na nie uwagę, nawet jeśli na początku nie zauważamy widocznej zmiany w wyglądzie.Jednym z takich elementów są okucia do kabin prysznicowych. W dzisiejszych czasach producenci oferują nam przeróżne (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Odnowione piękno drewna

Odnowione piękno drewna

Dodany przez Iza Walczak, środa, 04 06 2015

(...) Z pewnością każdy z nas jest świadomy tego, że z upływem czasu każda rzecz w pewien sposób traci swój pierwotny wygląd i w pewien sposób się niszczy, chociażby po wpływem użytkowania czy warunków atmosferycznych. Dokładnie to samo dzieje się także i z drewnianymi drzwiami i oknami, które jeszcze kilka lat temu były podstawowym elementem w każdym domu. Dzisiaj coraz częściej wybiera się okna plastikowe, a drzwi zrobione ze sztucznych materiałów, jednak dla miłośników drewna istnieje alternatywa od zakupu dość drogich obecnie elementów (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Moda na eko, czyli kosze wiklinowe wracają do łask

Moda na eko, czyli kosze wiklinowe wracają do łask

Dodany przez Iza Walczak, środa, 30 05 2015

(...) Ekologia to dzisiaj słowo, którego używa się przy okazji poruszania różnych tematów. Modne są bowiem dzisiaj ekologiczne kosmetyki, ekologiczna żywność, ale także nowoczesne technologie przyjazne środowisku stosowane w motoryzacji czy budownictwie. Ekologiczny trend nie ominął także wyposażenia wnętrz, który stawia na meble i akcesoria wykonane z naturalnych materiałów. Idąc z duchem czasów warto więc wprowadzać w codziennym życiu jak najwięcej ekologicznych elementów, które mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Przykładem może być kosz wiklinowy na zakupy, (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Remont łazienki

Remont łazienki

Dodany przez Marta Kapusta, środa, 29 05 2015

(...) Jeśli nie odpowiada nam wygląd naszej łazienki, należałoby go po prostu zmienić. A można to zrobić w bardzo prosty i szybki sposób. Od czego zacząć realizację takiego postanowienia?Na początku zastanówmy się, czy odpowiada nam kolor kafelek lub ścian w łazience. Jeśli tak, nie musimy tego przecież zmieniać. Dzięki temu ułatwimy sobie cały remont łazienki. Bo w końcu przemalowywanie całego pomieszczenia wymagałoby od nas sporo poświęconego czasu. Musielibyśmy wynieść z łazienki wszystkie przedmioty, co mogłoby być bardzo trudne. Dlatego lepiej zostawić wszystkie (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Firma remontowa

Firma remontowa

Dodany przez Iza Walczak, środa, 18 05 2015

(...) W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na radykalną zmianę wnętrza swojego mieszkania. Częstym powodem jest pogoń za modą, jednak zazwyczaj są to przymusowe remonty. Obecnie na rynku możemy znaleźć wiele firm remontowych, które oferują swoje usługi, jednak w jaki sposób wybrać tę odpowiednią? Niestety obecnie często zdarza się, iż zatrudniona przez nas firma remontowa nie wykonuje swoich prac na czas, a co gorsza, nie przykłada się do swojej pracy. Przeważnie efektem tych zaniedbań jest remont, który trwa trzykrotnie dłużej (...)

tagi: dekoracja wnętrz, dom, ogród

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

listopad 2017 październik 2017 sierpień 2017 lipiec 2016 czerwiec 2016 maj 2016 grudzień 2015 listopad 2015 wrzesień 2015 sierpień 2015 lipiec 2015 czerwiec 2015 maj 2015