Rolety i markizy tarasowe


 • Mikola Teresa Zuchowicz

  ul. Woronowicka 4
  54-016 Wrocław
  tel. 71 349 27 01
  tel. 71 349 19 81
  fax. 71 349 20 88

  http://www.mikola.pl

tagi: markizy, taras, producent, moskitiery, rolety

Każdy kto mieszka w domu jednorodzinnym choć raz na pewno stanął przed trudnym wyborem dotyczącym markiz, albo rolet, które mógłby zamontować u siebie w domu, aby nie być widocznym z ulicy przez każdą osobę, która będzie nią przechodzić.

Rolety wewnętrzne oraz zewnętrzne są o tyle ważne, że pozwalają nam zachować intymność i spokój w domu. 
W każdej chwili możemy zasłonić nimi okno i sprawić, że w naszym pomieszczeniu zapanuje ciemność idealna do snu, lub po prostu sprawić, że będziemy czuć się lepiej w naszych czterech ścianach i zlikwidujemy ryzyko, że ktoś może nas podglądać. Ciekawym rozwiązaniem w domu są też markizy tarasowe, które w słoneczny, letni dzień pozwolą nam pozostać na tarasie bez konieczności szukania cienia. Markizy tarasowe spokojnie osłonią nas od słońca dzięki czemu nadal będziemy mogli spędzać całe dnie na tarasie, ale bez ryzyka poparzenia słonecznego. Więcej informacji na http://www.mikola.pl
Producent moskitier to także kolejna opcja do sprawdzenia przez wszystkich tych, którzy mają dość wpadających do pomieszczeń owadów. Moskitiera skutecznie powstrzyma je przed wpadaniem do domu czy na taras dzięki czemu w końcu uwolnimy się od wszelkiego rodzaju much i komarów, które szczególnie latem są bardzo dokuczliwe. Często to przez nie rezygnujemy z ciepłych, letnich wieczorów na tarasie. Dzięki moskitierom i roletom w końcu bez obaw będziemy mogli pozostawać otwarte na noc okna czy drzwi balkonowe. Jest to więc świetne rozwiązanie nie tylko dla mieszkańców wolno stojących domów jednorodzinnych, ale także dla wszystkich tych, którzy podobny problem mają w swoich mieszkaniach i chcieliby się go w końcu pozbyć raz na dobre.

Fotorelacja
markizy
taras
producent
moskitiery
rolety
markizy, taras, producent, moskitiery, rolety

Podobne artykuły

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

rss icon Tynk gipsowy - dobry a może zły wybór?

Gips był stosowany teraz na starożytności, na antycznej Anatolii oraz Egipcie. Od zarania dziejów znajdował zastosowanie na budownictwie, architekturze sztuce. Obecnie był szeroko wykorzystywany na budownictwie na pracach remontowo-wykończeniowych. Spoiwa wyroby gipsowe są stosowane ponadto na ceramice, medycynie oraz chemii.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

listopad 2017 październik 2017 sierpień 2017 lipiec 2016 czerwiec 2016 maj 2016 grudzień 2015 listopad 2015 wrzesień 2015 sierpień 2015 lipiec 2015 czerwiec 2015 maj 2015